OfficePro
-11%
Officepro MA441W — це надійне та ергономічне рішення для організації робочого простору, розроблене для підтримки екранів з діагоналлю від 17 до 40 дюймів. Виготовлене з високоякісної сталі, алюмінію та пластику, кріплення має міцну конструкцію.
Конструкція оснащена пружинним механізмом, що забезпечує легке регулювання положення монітора за всіма основними осями: нахил у межах ±90°, поворот у межах ±90° і обертання до 180°, що дозволяє оптимально розмістити екран у зручному положенні.
Кріплення сумісне з вигнутими моніторами та підтримує навантаження від 2 до 12 кг. Воно підходить для моніторів із VESA-кріпленням 75x75 та 100x100 мм. Монтаж може здійснюватися за допомогою струбцини або наскрізного отвору, що забезпечує універсальність встановлення на стільниці товщиною від 10 до 80 мм.
Наявність системи прихованого прокладання кабелів допомагає зберігати порядок на робочому місці, забезпечуючи водночас сучасний вигляд. Ідеальний вибір для офісу, дому або робочого простору геймера.
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA441W можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA441W здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA441W можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17-40" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 40 |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Білий |
| Розміри | 570 x 480 x 170 мм |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | Для кріплення вигнутих екранів |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Місце встановлення | Настільні |
| Вага | 3 кг кг |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!