OfficePro
-21%
Officepro MA431B — це ергономічне рішення, яке дозволяє легко регулювати положення екрана для зручної роботи. Він підходить для моніторів діагоналлю 17″–32″, з максимальною вагою до 9 кг, забезпечуючи стабільність і точне балансування екрана. Конструкція на базі механічної пружини забезпечує точне балансування й легке регульовання положення. Він дає можливість плавного нахилу (±90°), повороту (±90°) і повного обертання на 180°, що покращує комфорт і ергономіку робочого місця. В основі конструкції розташовані порти USB-A та USB-C, які дають змогу не лише заряджати пристрої, а й передавати дані безпосередньо з робочого місця. Це значно підвищує зручність використання гаджетів і допомагає зменшити кількість кабелів на столі. Кронштейн сумісний зі стандартами кріплення VESA 75×75, 100×100, що забезпечує швидке встановлення та зняття монітора.Система управління кабелями додатково сприяє порядку на столі і охайному вигляду робочої зони. Витончений матовий корпус, виконаний із алюмінію та сталі, роблять кронштейн не лише надійним, але й стильним доповненням до будь‑якого інтер’єру. Завдяки передовим функціям та якісній ергономіці, Officepro MA511B є одним із найкращих варіантів за співвідношенням функціональності та вартості.
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA431B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA431B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA431B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Чорний |
| Розміри | 165-415 - 450 - 115 мм |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | USB-А, USB-C, Вбудований механізм нятягу пружини,Вбудована система управління кабелями |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Місце встановлення | Настільні |
| Вага | 3 кг кг |
| Тип кріплення | Настільні |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!