OfficePro
-17%
🚚 Безкоштовна доставка
Кріплення підтримує встановлення прямих і вигнутих моніторів діагоналлю від 24 до 57 дюймів і вагою 27 кг. В поєднанні із розширеним діапазоном сумісності VESA-кріплень, це дає можливість встановлювати на кронштейн переважну більшість сучасних ігрових та офісних моніторів.
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA851W можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA851W здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA851W можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 24-57" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 57 |
| Максимальне навантаження | 27 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Білий |
| Розміри | 370-660 х 486 х 116 мм |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 24 |
| Особливості | USB-A, USB-C, Вбудована система управління кабелями |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 100x100 200x200 |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Вага | 5,5 кг кг |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!