OfficePro
-14%
🚚 Безкоштовна доставка
Подвійний кронштейн для двох моніторів MA412B — це чудовий варіант за доступною ціною з відмінним функціоналом.
Пластина VESA з отвором у формі замкової щілини спрощує встановлення та демонтаж моніторів. Регульований механізм натягу пружини забезпечує надійну фіксацію та точне налаштування під вагу кожного екрана.
Швидкознімне з’єднання дозволяє легко зібрати кронштейн і спростити його транспортування. Система організації кабелів допомагає підтримувати порядок і чистоту на робочому місці.
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA412B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA412B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA412B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Два |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Чорний |
| Розміри | 165-415 x 500 x 105 мм |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | Швидкознімне з’єднання, Для кріплення вигнутих екранів, Вбудоване сховище для кабелю |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 100x100 |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Вага | 4,1 кг кг |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!