OfficePro
-30%
🚚 Безкоштовна доставка
Пластина VESA з візерунком у вигляді замкової щілини полегшує встановлення та зняття. Регульований пружинний механізм натягу гарантує надійну та індивідуальну підгонку під ваш екран. А завдяки швидкороз'ємному з'єднанню збірка та пакування ще ніколи не були такими простими. Система укладання кабелів забезпечує охайний і чистий робочий простір.
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA502 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA502 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA502 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Два |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Матовий чорний |
| Розміри | 165-415 - 500 х 117 мм |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | Вбудоване сховище для кабелю |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 100x100 |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Вага | 4,5 кг кг |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!