OfficePro
-29%
🚚 Безкоштовна доставка
Officepro MA512B — відмінне рішення для користувачів з двома моніторами розміром від 17″ до 32″. Він підтримує кожен дисплей вагою до 9 кг, забезпечуючи стабільність і точне балансування екрана. Конструкція на базі газового поршня (газліфт) забезпечує точне балансування кожного екрана й регулювання без зайвих зусиль. Він дає можливість плавного нахилу (±90°), повороту (±90°) і повного обертання на 180°, що покращує комфорт і ергономіку робочого місця. В основі конструкції розташовані порти USB-A та USB-C, які дають змогу не лише заряджати пристрої, а й передавати дані безпосередньо з робочого місця. Це значно підвищує зручність використання гаджетів і допомагає зменшити кількість кабелів на столі. Кронштейн сумісний зі стандартами кріплення VESA 75×75, 100×100, що забезпечує швидке встановлення та зняття монітора.Система управління кабелями додатково сприяє порядку на столі і охайному вигляду робочої зони. Витончений матовий корпус, виконаний із алюмінію та сталі, роблять кронштейн не лише надійним, але й стильним доповненням до будь‑якого інтер’єру. Завдяки передовим функціям та якісній ергономіці, Officepro MA512B є одним із найкращих варіантів за співвідношенням функціональності та вартості.
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA512B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA512B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA512B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Два |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Чорний |
| Розміри | 165-415 х 400 х 117 мм |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | USB хаб, Вбудована система управління кабелями |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Місце встановлення | Стіл |
| Вага | 4,08 кг кг |
| Тип кріплення | Настільні |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!