OfficePro
-14%
🚚 Безкоштовна доставка
Стійка для телевізора Officepro TVS226 пропонує сучасний та мінімалістичний дизайн, який ідеально підходить для домашнього використання або офісів. Вона забезпечує зручний перегляд завдяки можливості обертання екрана і включає стильну полицю для зберігання аксесуарів. А система керування кабелями допомагає підтримувати порядок та охайний вигляд всієї конструкції
Особливості:
- функція повороту дозволяє налаштовувати кут огляду від +45° до -45°
- декілька варіантів налаштувань висоти, для оптимального позиціювання
- високоякісні матеріали виконання: сталь, алюміній та деревина
- сумісність із телевізорами від 43 до 65 дюймів і підтримка багатьох стандартів кріплень VESA
- максимальне навантаження становить 35 кг, що забезпечує надійне використання із всіма сучасними телевізорами
Купити Стійка з кріпленням для телевізора OfficePro TVS226 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Стійка з кріпленням для телевізора OfficePro TVS226 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Стійка з кріпленням для телевізора OfficePro TVS226 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Телевізори |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підсвічування | - |
| Матеріал основи | Сталь, Алюміній, Деревина |
| Колір виробу | Чорний/Горіх |
| Розміри | 1365 x 735 x 508 мм |
| Регулювання | За висотою, Кут повороту ±45° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 43" |
| Особливості | - |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x400 мм |
| Місце встановлення | Підлога |
| Вага | - кг |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!