OfficePro
-20%
🚚 Безкоштовна доставка
Підставка для телевізора TVS535 призначена для розміщення великих дисплеїв. Завдяки п’яти регульованим рівням висоти він пропонує настроювані враження від перегляду. Підставка має міцну сталеву основу та міцні монтажний кронштейн, а також зручну полицю для зберігання, що демонструє практичність і продуманий дизайн. Його сучасний стиль і універсальність роблять його не просто підставкою під телевізор, а стильним предметом домашнього декору.
Купити Підлогова підставка для телевізора OfficePro TVS535 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Підлогова підставка для телевізора OfficePro TVS535 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Підлогова підставка для телевізора OfficePro TVS535 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Телевізори |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 80 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підсвічування | - |
| Матеріал основи | Метал, МДФ |
| Колір виробу | Коричневий |
| Розміри | 1310 x 651 x 401 мм |
| Регулювання | За висотою (5 рівнів регулювання), Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37 |
| Особливості | З прихованим укладанням дротів, Полиця для ігрових блоків, медіаплеєрів, пультів |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм 300x200 мм 300x300 мм 400x200 мм 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм |
| Місце встановлення | Підлога |
| Вага | - кг |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!