OfficePro
-8%
🔥 Хіт
🚚 Безкоштовна доставка
Алюмінієва колона забезпечує легкість конструкції та довговічність у щоденному використанні. Механізми регулювання повороту, висоти та нахилу дозволяють налаштувати оптимальні кути перегляду для будь-якого простору.
На вбудованій полиці зручно розміщувати аудіо- та відеообладнання чи дрібні аксесуари. Чотири коліщатка з фіксацією забезпечують плавне пересування та надійну стійкість у будь-якому положенні.
Купити Підлогова підставка для телевізора OfficePro TVS455 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Підлогова підставка для телевізора OfficePro TVS455 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Підлогова підставка для телевізора OfficePro TVS455 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Телевізори |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 86 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підсвічування | - |
| Матеріал основи | Алюміній, Пластик |
| Колір виробу | Чорний із срібним |
| Розміри | 1420 x 848 x 610 мм |
| Регулювання | Похило-поворотні, Кут нахилу від −10° до +5°, Кут обертання 0° - +90° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37 |
| Особливості | З прихованим укладанням проводів |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм, 300×200 мм, 300×300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм |
| Місце встановлення | Підлога |
| Вага | 26,2 кг |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!