OfficePro
-8%
Кронштейн із настінним кріпленням MA300B забезпечує користувачу ергономічний комфорт перегляду, функціональність і доступність.
Ідеально підходить для компактних приміщень завдяки можливості монтажу дисплея безпосередньо на стіну, що дозволяє звільнити простір на столі. Пластина VESA з отворами для фіксації у формі замка дозволяє швидко та зручно встановлювати або знімати монітор.
Якісний пружинний механізм натягу забезпечує відмінний баланс ваги, дозволяючи легко регулювати положення екрана. Швидкознімне з’єднання значно спрощує процес монтажу та забезпечує компактність пакування.
Купити Настінне кріплення для монітора OfficePro MA300B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настінне кріплення для монітора OfficePro MA300B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настінне кріплення для монітора OfficePro MA300B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17-32" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Чорний |
| Розміри | - |
| Регулювання | Поворот Обертання |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | Тримач для ноутбука |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Місце встановлення | Настінне |
| Вага | 7,3 кг кг |
| Тип кріплення | Настільні |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!