Anda Seat
-14%
🚚 Безкоштовна доставка
Anda Seat Kaiser 3 — це преміальне ігрове крісло, яке поєднує ергономіку, інноваційні технології та широкий вибір дизайну. Модель доступна у 10 кольорах, що дозволяє підібрати варіант під будь-який інтер’єр і стиль — від стриманого до яскравого.
Kaiser 3 пропонує два варіанти оббивки:
- DuraXtra™ (ПВХ-шкіра) — м’яка, зносостійка та приємна на дотик
- EverSoft™ (лляна тканина) — забезпечує кращу вентиляцію та комфорт під час тривалого сидіння
Усі матеріали безпечні для здоров’я та не містять шкідливих речовин. Якість підтверджена тестуваннями SGS (міцність, стабільність, відсутність шкідливих елементів).
Сидіння виготовлене з формованої піни щільністю 65 кг/м³ Re-Dense, яка зберігає форму з часом, запобігає просіданню та забезпечує оптимальний баланс м’якості та підтримки.
Покращена ергономіка та більш плоска форма сидіння дозволяють сидіти без відчуття обмеження навіть під час тривалої роботи чи гри. Крісло доступне у двох розмірах — L і XL.
Подушка з ефектом пам’яті кріпиться за допомогою магнітів, легко фіксується без ременів, регулюється по висоті, підтримує природний вигин шиї та забезпечує комфортну температуру.
4-стороння адаптивна поперекова підтримка EVOLVED налаштовується за допомогою двох бічних ручок, дозволяючи точно підібрати рівень підтримки спини без використання окремих подушок.
Удосконалені повністю металеві 4D підлокітники з технологією MagSwapTM фіксуються за допомогою магніту на панелях. Плавне, точне регулювання в чотирьох напрямках, а також ширину підлокітників можна адаптувати. Зручно прилягає до ваших зап’ясть і ліктів для рівномірного розподілу ваги та ергономічної підтримки.
Завдяки спинці «comfort tech», яка дозволяє користувачеві нахилятися від 90° до 155° із повнофункціональною спинкою, крісло можна адаптувати до будь-яких ваших уподобань. Більше ніяких клопотів чи труднощів, коли ви дрімаєте чи дивитеся улюблені шоу, просто насолоджуйтеся ергономічною підтримкою без напруги. Сядьте під будь-яким кутом і зафіксуйте сидіння в ідеальному положенні.
На відміну від інших ігрових крісел, Anda Seat Kaiser 3 має спеціальну модульну конструкцію MagClap, яку можна легко зібрати. Просто вставте спинку в основу сидіння, потім затисніть магнітні бічні кришки з обох сторін.
Anda Seat Kaiser 3 — це поєднання комфорту, надійності та сучасного дизайну для тих, хто проводить багато часу за роботою чи іграми та цінує якість у кожній деталі.
Комплектація:
Вміст коробки:
1 х Спинка
1 х Сидіння
1 х П’ятизіркова база
2 х Підлокітники
1 х Подушка для голови на магніті
1 х Коробка з додатковими комплектуючими
1 х Багатофункціональна система нахилу
2 х Магнітні підлокітники з пінополіуретана
Вміст коробки з додатковими комплектуючими:
2 х Бічні кришки на магніті
5 х Універсальні колеса
6 х Гвинти M8 (2 шт резервні)
1 х Шестигранний ключ
1 х Поршень + Пилозахисна кришка
1 х Ручка регулювання сидіння
1 х Ручка блокування нахилу
1 х Захисний капсуль
Купити Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Dark Gray Fabric Size XL можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Dark Gray Fabric Size XL здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Dark Gray Fabric Size XL можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Мультиблок |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Колір виробу | Темно сірий |
| Розміри | 138 х 72 х 50 см |
| Максимальний зріст | 210 |
| Регулювання | Висота поперекової подушки,підголівника,підлокітників,сидіння,Відстань підлокітників,Глибина сидіння,Жорсткість гойдання,Кут нахилу підлокітників |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 30 кг |
| Наповнювач | Піна |
| Матеріал оббивки | Лляна тканина |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!