GamePro
-17%
Мікрофон GamePro UGM105 — це не лише відмінний інструмент для стрімінгу, потокових трансляцій, вокалу, озвучування чи інтервʼю, але й елемент, який може підкреслити вашу індивідуальність завдяки своїй яскравій RGB-підсвітці. Цей конденсаторний мікрофон з кардіоїдною діаграмою напрямку забезпечує точне відтворення вашого голосу, одночасно добре пригнічуючи непотрібний шум.
Купити Конденсаторний USB мікрофон GamePro (UGM105W) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Конденсаторний USB мікрофон GamePro (UGM105W) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Конденсаторний USB мікрофон GamePro (UGM105W) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Mac OS, iOS, Windows, Android |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 211 х 87 х 118 мм |
| Роз'єми | USB-A, USB-C |
| Тип виробу | Конденсаторні |
| Спрямованість | Кардіоїдні |
| Особливості | Сенсорна кнопка Mute, З підсвіткою, Регулятор чутливості |
| Частотний діапазон | 30 Гц - 20000 Гц |
| Імпеданс | 2200 Ом |
| Відношення сигнал/шум | ≥ 70 дБ |
| Вихід для навушників | 3.5 мм |
| Колір виробу | Білий |
| Вага | 0,629 кг |
| Чутливість | - 40 ± 3 дБ |
| Підсвічування | RGB |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, метал |
| Живлення | від USB |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!