Crrju
Новинка
Crrju - відомий бренд кварцових годинників, які позиціонуються як універсальний аксесуар, ідеально підходячи для різних ситуацій. Незалежно від того, чи йдете ви на роботу, займаєтеся спортом або йдете на побачення, годинники Crrju гармонійно впишуться в ваш стиль.
Особливістю годинників Crrju є їх стильний дизайн. Вони привертають увагу своєю елегантністю та сучасністю.
Крім того, годинники Crrju виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує їх тривалу службу. Бренд Crrju покладає велику увагу на деталі й функціональність своїх годинників, забезпечуючи високу якість продукту.
Таким чином, годинники Crrju - не просто аксесуар для вимірювання часу, а стильний і надійний супутник, який додасть вашому образу особливого шарму та завершеності.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний - металевий браслет;
Додатковий - коричневий шкіряний.
Купити Жіночий годинник Crrju France Leather Classic, 2 ремінці можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Жіночий годинник Crrju France Leather Classic, 2 ремінці здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Жіночий годинник Crrju France Leather Classic, 2 ремінці можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Розміри | 27х10 мм |
| Скло | Мінеральне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця/браслета | Золотистий |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Діаметр корпусу | 27 мм |
| Товщина корпусу | 10 мм |
| Ширина ремінця/браслета | 14 мм мм |
| Довжина ремінця | 18,5 см (регулюється) мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Країна виробника | Китай/Японія |
| Механізм | Кварцовий |
| Стиль | Класичний |
| Водонепроникність | 3 атм - мити руки |
| Застібка | Фірмова |
| Тип | Жіночі |
| Бренд | Crrju |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!