-9%
🚚 Безкоштовна доставка
Forsining - відомий бренд механічних наручних годинників, який спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм є основою годинників Forsining та гарантує їх точний хід, надійність й високу якість. Кожен екземпляр цього бренду оснащений автоматичним заведенням, що додає зручності в експлуатації годинника.
Годинники Forsining виготовляються з використанням мінерального скла і нержавіючої сталі. Мінеральне скло є міцним та стійким до подряпин, що додає довговічності аксесуара й забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Нержавіюча сталь, використовувана в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантний вигляд, але й забезпечує стійкість до корозії і зносу. Все це разом гарантує високу якість годинників Forsining.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний - шкіряний чорний;
Додатковий - металевий срібний браслет.
Купити Чоловічий механічний годинник Forsining Air Silver Metal можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Чоловічий механічний годинник Forsining Air Silver Metal здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Чоловічий механічний годинник Forsining Air Silver Metal можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Розміри | 40х13 мм |
| Скло | Мінеральне |
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Форма корпусу | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Діаметр корпусу | 40 мм |
| Товщина корпусу | 13 мм |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм мм |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Шкіряний |
| Країна виробника | Китай |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Стиль | Класичний |
| Водонепроникність | Базова - дощ |
| Застібка | Класична |
| Тип | Чоловічі |
| Бренд | Forsining |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!