GamePro
-25%
GamePro Nitro – це повнорозмірна ігрова гарнітура з об’ємним звучанням формату 5.1. Вона створює повну звукову картину геймплею, щоб жоден шелест не залишився непоміченим. Завдяки ергономічній формі дужки та амбушурам з преміальної екошкіри вам буде комфортно навіть під час тривалих ігрових сесій.
Навушники оснащені вбудованим конденсаторним мікрофоном з діапазоном до 16000 Гц, який передає якісне звучання голосу. Тому гарнітура відмінно підходить для мережевої гри або стріму. Суперлегка вага ідеальна для щоденного використання.
Підключаються GamePro Nitro через USB-кабель довжиною 2.1 м для вільного пересування під час гри. Навушники оформлені стильною RGB підсвіткою, яка підкреслить ваш геймерський характер.
Купити Гарнітура ігрова GamePro Nitro (HS565) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Гарнітура ігрова GamePro Nitro (HS565) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Гарнітура ігрова GamePro Nitro (HS565) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | PC, Mac, PS4/5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 20x10x22 см, Діаметр динаміків 50 мм |
| Виходи | Так, 3.5 мм |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack), USB |
| Особливості | Світлодіодна підсвітка, Регульований мікрофон |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 Гц |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 0,29 кг кг |
| Чутливість | 120 Гц (навушники), -42 (мікрофон) |
| Підсвічування | RGB |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Екошкіра |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!