GamePro
-26%
Ігрова гарнітура GamePro HS733 розроблена з упором на легкість, якість звуку та універсальність. Ще ніколи такі важливі фактори так обмежено не поєднувалися в самих навушниках.
Підключення здійснюється через USB та здвоєний 3.5 мм mini-jack. RGB підсвічування, зручне м'яке оголов'я, амбушюри з преміальної еко-шкіри, довгий кабель 2.1 м – все це лише приємне доповнення до головного.
Звук - чіткий, дзвінкий, не упускає жодної дрібниці в іграх і об'ємний, багатогранний при прослуховуванні музики.
Якщо ви хочете по-справжньому відчути себе геймером, або відкрити захоплюючий світ ігрових баталій для когось іншого, то GamePro HS733 ідеальний партнер.
Купити Гарнітура ігрова GamePro Nitro (HS733) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Гарнітура ігрова GamePro Nitro (HS733) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Гарнітура ігрова GamePro Nitro (HS733) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | PC, Mac, PS 4/5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 20x10x22 см, Діаметр динаміків 40 мм |
| Виходи | 3.5 мм |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Особливості | Світлодіодна підсвітка, Регульований мікрофон |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 Гц |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 0,25 кг кг |
| Чутливість | 103 ±3 дБ |
| Підсвічування | RGB |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Екошкіра |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!