Civivi
-9%
🚚 Безкоштовна доставка
Популярність ножа Civivi Elementum надихнула бренд на створення аналога з фіксованим клинком. Він має ідентичний дизайн, розроблений з упором на зручність та універсальність, тому модель можна використовувати не лише в тактичних цілях, а й під час активного відпочинку.
Основну увагу приковує до себе клинок drop point кольору вороного крила. Матеріал леза — інструментальна сталь D2 з високим вмістом хрому, тому марка не боїться тривалого впливу води та протистоїть окисленню у разі контакту з хімічними речовинами. Метал загартований до твердості 59-61 HRC.
Повна довжина ножа сягає 215.3 мм, серед яких 101 мм припадає на клинок. У конструкції передбачено рифлений упор під великий палець та захисна гарда.
Плашки на руківʼї виготовлені з мікарти. Це електроізоляційний матеріал, який не вбирає вологу та запахи, не деформується у разі температурних коливань і зберігає цілісність при ударних навантаженнях. У хвості руківʼя закріплено паракорд. Вага моделі дорівнює 125 грамам.
До набору з ножем входять піхви з Т-подібним затискачем, що спроєктований ножовим майстром Бобом Терзуола. Піхви виготовлені з кайдекса — акрил-полівінілхлоридного матеріалу з високою термопластичністю та здатністю відштовхувати вологу. У піхвах передбачено наскрізний отвір для зливу надлишку води.
Купити Ніж фіксований тактичний Civivi Elementum, (10.1 см) D2 / Micarta чорний можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ніж фіксований тактичний Civivi Elementum, (10.1 см) D2 / Micarta чорний здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ніж фіксований тактичний Civivi Elementum, (10.1 см) D2 / Micarta чорний можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Ножі |
| Довжина клинка | 101 мм |
| Довжина | 215.3 мм |
| Вид | туристичний , мисливський , рибальський |
| Матеріал рукоятки | мікарта |
| Вага | 125 г |
| Тип заточення | прямий |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Чохол / піхви | Є |
| Колір рукоятки | чорний |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Марка сталі | D2 |
| Бренд | Civivi |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!