Civivi
-9%
🚚 Безкоштовна доставка
Мініатюрний і гострий, як бритва, складаний ніж Civivi Gordo розроблений американським ножовим дизайнером Пітером Кері (Peter Carey), який спеціалізується на створенні кишенькових інструментів, що поєднують у собі якість різання зі зручністю в експлуатації. Ця модель володіє всіма цими якостями та може похвалитися ще однією — простотою в носінні завдяки надкомпактним габаритам конструкції (довжина складає лише 96.6 мм у складеному вигляді).
Ніж має вкорочений клинок завдовжки 63.8 мм, що дозволяє максимально контролювати інструмент під час використання. Клинок з профілем drop point має незвичайну виїмку в області 3-міліметрового обуха, злегка піднімаючи упор для великого пальця та полегшуючи виконання силових завдань.
Лезо має пряме заточування. Його матеріал — інструментальна сталь D2, яку можна зустріти у багатьох сучасних складаних інструментах. Такий попит обумовлений міцністю і довговічністю марки, яка також має непогані антикорозійні властивості. Твердість металу становить 59-61 HRC. Чорне покриття на клинку усуває відблискування металу.
Для відкривання клинка призначений плавець фліпера, але як альтернативу можна використовувати двосторонній шпеник. Лезо відрізняється плавним ходом внаслідок кульковальників з кераміки та фіксується з характерним клацанням при відкриванні, утримуючись у такому положенні за допомогою пластини замка liner lock.
Попри малі розміри ножа, він має відмінну ергономіку, за яку відповідають дві плашки на руківʼї. Вони виконані зі склопластику G10 з трохи шорсткою поверхнею, що не дає долоні ковзати по руківʼю, навіть якщо на руку власника надягнена рукавичка.
У хвості руківʼя зафіксовано кліпсу. Разом з нею вага ножа Civivi Gordo дорівнює 83.4 г. Також є невеликий отвір для темляка, який може служити окрасою конструкції.
Купити Ніж складаний кишеньковий Civivi Gordo, (6.4 см) D2 / G10 чорний можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ніж складаний кишеньковий Civivi Gordo, (6.4 см) D2 / G10 чорний здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ніж складаний кишеньковий Civivi Gordo, (6.4 см) D2 / G10 чорний можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Ножі |
| Довжина клинка | 63.8 мм |
| Довжина | 160.4 мм |
| Вид | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Вага | 78.3 г |
| Тип заточення | прямий |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Колір рукоятки | чорний |
| Довжина рукояті | 96.6 мм |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Марка сталі | D2 |
| Бренд | Civivi |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!