Civivi
Новинка
🚚 Безкоштовна доставка
Мініатюрний та гострий, як бритва, складаний ніж Civivi Gordo розроблений американським ножовим дизайнером Пітером Кері (Peter Carey), котрий спеціалізується на створенні кишенькових інструментів, що поєднують у собі якість різання зі зручністю в експлуатації. Ця модель володіє всіма цими якостями та може похвалитися ще однією — простотою в носінні завдяки надкомпактним габаритам (довжина складає лише 96.6 мм у складеному вигляді).
Ніж має вкорочене лезо завдовжки 63.8 мм, що дозволяє максимально контролювати інструмент під час використання. Клинок з профілем drop point має незвичайну виїмку в зоні 3-міліметрового обуха, злегка підіймаючи упор для великого пальця та полегшуючи виконання силових завдань.
Лезо має пряме заточування. Його матеріал — інструментальна сталь D2. Попит на цю марку обумовлений міцністю, довговічністю та непоганими антикорозійними властивостями. Твердість металу становить 59-61 HRC.
Для відкривання клинка призначений плавець фліпера, але як альтернативу можна використовувати двосторонній шпеник. Лезо відрізняється плавним ходом внаслідок кульковальників з кераміки та фіксується з характерним клацанням за допомогою пластини замка liner lock.
Попри малі розміри, ніж має відмінну ергономіку, за яку відповідають дві плашки на руківʼї. Вони виконані зі склопластику G10 з трохи шорсткою поверхнею, що не дає долоні ковзати, навіть якщо на руку власника надягнена рукавичка.
У хвості руківʼя зафіксовано кліпсу. Разом з нею вага ножа Civivi Gordo дорівнює 83.4 г. Також є невеликий отвір для темляка, який може служити окрасою конструкції.
Характеристики:
Купити Ніж складаний кишеньковий Civivi Gordo, (6.4 см) D2 / G10 рожевий можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ніж складаний кишеньковий Civivi Gordo, (6.4 см) D2 / G10 рожевий здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ніж складаний кишеньковий Civivi Gordo, (6.4 см) D2 / G10 рожевий можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | складаний |
| Довжина клинка | 63.8 мм |
| Довжина | 160.4 мм |
| Вид | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Вага | 83.4 г |
| Тип заточення | прямий |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Чохол / піхви | так |
| Форма клинка | drop-point |
| Розмір в складеному стані | 96.6 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Колір рукоятки | рожевий |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Марка сталі | D2 |
| Бренд | Civivi |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-9%
-9%
🚚 Безкоштовна доставка
-9%
-9%
🚚 Безкоштовна доставка