OfficePro
-20%
🔥 Хіт
Підставка для ноутбука OfficePro Black зробить роботу за ноутбуком більш зручною та захистить ваш пристрій від перегріву.
Вона ідеально впишеться в будь-який інтер’єр та гармонійно компануватиме з будь-яким пристроєм по дизайну.
Сумісна з пристроями від 11 до 17 дюймів. Є 6 регульованих параметрів за висотою від 65 до 95 мм для зручнішої роботи.
Структура X-подібного типу для максимальної стійкості.М'які силіконові накладки на поверхні та ніжках запобігають ковзанню комп'ютера та самої підставки.
Купити Підставка для ноутбука OfficePro Black LS320B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Підставка для ноутбука OfficePro Black LS320B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Підставка для ноутбука OfficePro Black LS320B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Ноутбуки діагоналлю до 16,2" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 235 x 165 x 28 мм |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Матеріал | Алюміній, Силікон |
| Особливості | Силіконові протиковзкі накладки зверху і знизу |
| Максимальна діагональ ноутбука | 16,2" |
| Колір виробу | Чорний |
| Охолодження | Пасивне |
| Вентилятори | - |
| Вага | 0.236 кг |
| Регулювання | Кут нахилу |
| Підсвічування | - |
| Живлення | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!