OfficePro
-20%
OfficePro LS320 — підставка для ноутбука з діагоналлю 16″ дюйми, яка дозволяє тримати пристрій у зручному для друку та роботи положенні. Виріб має невеликі габарити, тому не займатиме більше місця на робочому столі, аніж сам ноутбук. Простий дизайн забезпечить легку циркуляцію повітря, що запобігає перегріванню вашого ноутбука.
Підставка виготовлена з міцного та надійного алюмінію. Спеціальні силіконові накладки на основі запобігають ковзанню та подряпинам вашого ноутбука. Виріб має складну конструкцію, тому за потреби може переноситися.
Купити Підставка для ноутбука OfficePro Silver LS320S можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Підставка для ноутбука OfficePro Silver LS320S здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Підставка для ноутбука OfficePro Silver LS320S можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Ноутбуки діагоналлю до 16,2" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 240 x 165 x 40 мм |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Матеріал | Алюміній Силікон |
| Особливості | Силіконові протиковзкі накладки зверху та знизу |
| Максимальна діагональ ноутбука | 16,2" |
| Колір виробу | Сірий |
| Охолодження | Пасивне |
| Вентилятори | Ні |
| Вага | 0.236 кг |
| Регулювання | Кут нахилу |
| Підсвічування | Немає |
| Живлення | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!