OfficePro
-44%
Ця неймовірно стильна підставка виготовлена з високоякісного алюмінію, силікону та пластику, забезпечуючи найвищу якість і довговічність. Її антиковзкі силіконові фіксатори надійно утримують ваш ноутбук на місці, навіть під час інтенсивної роботи.
Одна з найбільших переваг цієї підставки - регульована висота та кут нахилу. Вам не потрібно страждати від болю в спині або шиї, оскільки ви можете легко налаштувати підставку на свій смак.
Ця охолоджуюча підставка ідеально підходить для ноутбуків розміром від 11 до 15.6 дюймів, забезпечуючи оптимальну вентиляцію та збереження продуктивності вашого пристрою.
Вага становить всього 1.1 кг, що робить її легкою для транспортування.
Купити Підставка під ноутбук OfficePro LS122B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Підставка під ноутбук OfficePro LS122B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Підставка під ноутбук OfficePro LS122B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Ноутбуки діагоналлю 11"-15.6" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 300 x 200 x 20 мм |
| Кількість USB роз'ємів | 1 х Type-C |
| Матеріал | Алюміній, Пластик, Силікон |
| Особливості | З силіконовими накладками зверху та знизу, Підтримує великі діагоналі, Збільшені бортики |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15,6 |
| Колір виробу | Чорний |
| Охолодження | Активне |
| Вентилятори | 2 |
| Вага | 1,1 кг |
| Регулювання | Висота ніжок, Кут нахилу |
| Підсвічування | Немає |
| Живлення | від USB |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!