ACEFAST
-13%
🚚 Безкоштовна доставка
ACEFAST K5 Max portable wireless speaker Black з двома мікрофонами в комплекті перетворюють будь-яке місце на захоплюючу вечірку. Потужний звук Acefast K5 Max та гучні пронизливі баси заповнять собою навіть великий простір та змусять рухатись всіх без винятку, а світлове шоу в ритмі музики з різними ефектами привертатиме їхні погляди. Миттєво під'єднуйте будь-який пристрій через Bluetooth і відтворюйте свій улюблений плейліст. Ергономічна ручка дозволяє легко брати колонку з собою будь-куди. Вбудований акумулятор забезпечує до 9 годин відтворення.
ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ
− Вбудована різнокольорова підсвітка.
− Велика ємність акумулятора: 6000 мАг.
− До 9 годин роботи від акумулятора.
− Ручка для транспортування.
− Два мікрофони в комплекті.
− Можливість під'єднання пристрою для заряджання.
− Виготовлено зі міцних та якісних матеріалів.
Купити Портативна колонка ACEFAST K5 Max portable wireless speaker, 220W, IPX4, Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Портативна колонка ACEFAST K5 Max portable wireless speaker, 220W, IPX4, Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Портативна колонка ACEFAST K5 Max portable wireless speaker, 220W, IPX4, Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 12 |
| Комплект | Портативна колонка; 2 мікрофони |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюміній + пластик + силікон |
| Сабвуфер | Вбудований |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Час заряджання | 4 год |
| Розміри | 393.5 × 208.6 × 366.6 мм |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Колір | Black |
| Тип товару | Портативні |
| Потужність | 220 W |
| Час роботи від акумулятора | 9 годин |
| Інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; TWS |
| Модель | K5 Max |
| Вага | 7.8 кг |
| Особливості | LED-підсвічування; караоке; зарядка пристроїв 5V/1A |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!