ACEFAST
Новинка
🚚 Безкоштовна доставка
Зовнішній акумулятор ACEFAST M11 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 10 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Бездротова зарядка потужністю 5, 7,5, 10 та 15 Вт для смартфонів та бездротових навушників. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду, а завдяки підтримці протоколів швидкого заряджання PD30W, QC, FCP, SCP та AFC цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Поставляється зі складною вбудованою підставкою, яка зробить перегляд телепередач і відеороликів ще більш комфортним та звільнить вас від необхідності постійно тримати смартфон в руках. Акумулятор ACEFAST M11 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Купити Зовнішній акумулятор ACEFAST M11 PD30W Qi2 magnetic wireless charging power bank 10000 mAh Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор ACEFAST M11 PD30W Qi2 magnetic wireless charging power bank 10000 mAh Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор ACEFAST M11 PD30W Qi2 magnetic wireless charging power bank 10000 mAh Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 18 |
| Комплект | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | з підставкою |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 105.5 × 67.3 × 20 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | M11 |
| Вага | 218 г |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Підтримка MagSafe | Так |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!