ACEFAST
Новинка
Зовнішній акумулятор ACEFAST M9 зі складаним вхідним/вихідним портом USB-C забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 5 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду та активацією режиму швидкого заряджання, а завдяки підтримці більшості протоколів швидкого заряджання PPS, PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0, QC4+, AFC, FCP та SCP цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Оснащений двома USB-C-портами (вхід 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1,5A / вихід 5V / 3A, 9V / 2,22A / 12V / 1,67A), акумулятор ACEFAST M9 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Купити Зовнішній акумулятор ACEFAST M9-5000 PD20W capsule power bank Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор ACEFAST M9-5000 PD20W capsule power bank Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор ACEFAST M9-5000 PD20W capsule power bank Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | складаний порт USB-C |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 78 × 37 × 26.7 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | M9 |
| Вага | 104 г |
| Ємність елемента живлення | 5000 mAh |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!