ACEFAST
Новинка
Зовнішній акумулятор ACEFAST M1-10000 Exploration series 30W fast charging power bank Cherry blossom забезпечує швидку зарядку практично будь-якого пристрою: смартфона, планшета, навушників, годинника тощо. А велика ємність акумулятора дає можливість користуватися пауербанком тривалий час без підзарядок.
НАДІЙНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ
ACEFAST M1-10000 сертифікований за міжнародними стандартами CE, FCC, ROHS, ECA та Air Transport. Тому можна бути впевненим, що він повністю безпечний. Крім того, корпус пристрою зроблено з вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику, що гарантує довговічність і зносостійкість приладу.
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ
Акумулятор має ємність 10000 mAh. Батарея повністю не розрядиться навіть після того, як ви зарядите смартфон, навушники і годинник.
ШВИДКА ТА ПОТУЖНА ЗАРЯДКА
Максимальна потужність ACEFAST M1-10000 — 30 Вт. Також пристрій підтримує більшість сучасних стандартів швидкої зарядки. Тепер на підзарядку гаджетів вам доведеться витрачати набагато менше часу.
ЗРУЧНО ВИКОРИСТОВУВАТИ
На корпусі знаходиться світлодіодний дисплей, на якому відображається рівень заряду портативного акумулятора. Жодних ризиків, що пристрій розрядиться в найбільш невідповідний момент. А в комплекті до акумулятора йде кабель Type-C.
Купити Зовнішній акумулятор ACEFAST M15-10000 PD20W power bank with cable Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор ACEFAST M15-10000 PD20W power bank with cable Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор ACEFAST M15-10000 PD20W power bank with cable Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 72.2 × 66.3 × 26.5 мм |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Модель | M15 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат + ABS пластик |
| Вага | 170 г |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!