ACEFAST
Новинка
🚚 Безкоштовна доставка
Зовнішній акумулятор ACEFAST M4 PD67W power bank забезпечує швидку зарядку практично будь-якого пристрою: смартфона, планшета, навушників, годинника тощо. А велика ємність акумулятора дає можливість користуватися пауербанком тривалий час без підзарядок.
НАДІЙНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ
ACEFAST M4 PD67W power bank сертифікований за міжнародними стандартами CE, FCC, ROHS, ECA та Air Transport UN38.3. Тому можна бути впевненим, що він повністю безпечний. Крім того, корпус пристрою зроблено з вогнестійкого полікарбонату, що гарантує довговічність і зносостійкість приладу.
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ
Акумулятор має ємність 20000 mAh. Батарея повністю не розрядиться навіть після того, як ви зарядите смартфон, планшет, навушники, приставку і годинник. В акумуляторі використовуються індивідуальні комірки, які на 80 % зберігають свою працездатність після 300 циклів використання.
ШВИДКА ТА ПОТУЖНА ЗАРЯДКА
Максимальна потужність ACEFAST M4 PD67W power bank — 67 Вт. Також пристрій підтримує більшість сучасних стандартів швидкої зарядки. Тепер на підзарядку гаджетів вам доведеться витрачати набагато менше часу.
ЗРУЧНО ВИКОРИСТОВУВАТИ
На корпусі знаходиться світлодіодний дисплей, на якому відображається рівень заряду портативного акумулятора. Жодних ризиків, що пристрій розрядиться в найбільш невідповідний момент. А в комплекті до акумулятора йде кабель Type-C 100 Вт.
Купити Зовнішній акумулятор ACEFAST M4 PD67W power bank 20000mAh Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор ACEFAST M4 PD67W power bank 20000mAh Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор ACEFAST M4 PD67W power bank 20000mAh Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Особливості | LED-дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кабель | Type-C/Type-C (100W) |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 115 × 68.2 × 33 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | M4 PD67W power bank |
| Вага | 345 г |
| Ємність елемента живлення | 20000 mAh |
| Матеріал | Вогнестійкий матеріал PC |
| Колір | Black |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!