Borofone
Новинка
BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 143 х 67.5 х 41 мм, вага: 590 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ86 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе небагато місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
Купити Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | З ліхтарем |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 143 × 67.5 × 41 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | BJ86A |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Вага | 590 г |
| Ємність елемента живлення | 30000 mAh |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!