Hoco
-13%
Новинка
Power Bank HOCO J154 Victorious 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black — це високотехнологічний зовнішній акумулятор, в якому лаконічно об'єднані передові технології швидкої зарядки і велика ємність. Він відрізняється винятковою надійністю і привертає увагу оригінальним дизайном зі стильними технічними особливостями.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ПОВЕРБАНКУ HOCO J154:
− Вишуканий дизайн з хвилястою текстурою верхньої панелі, матовою поверхнею і стильними глянцевими деталями.
− Компактні розміри (143 × 70 × 16 мм) і невелика вага (230г) — зручно лежить в руці і не займе багато місця в сумці або рюкзаку.
− Якісні електронні компоненти та надійний корпус з міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
− Енергоефективний літій-полімерний акумулятор ємністю 20000mAh (77Wh).
− LED-дисплей для контролю рівня заряду і механічна кнопка для активації.
− 2 вихідних роз'єми USB-A і сучасний роз'єм Type-C, який може працювати як на вхід, так і на вихід.
− Максимальна потужність на вході роз'єму Type-C: 18W (5V/3A, 9V/2A и 12V/1.5A).
− Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C: 20W (5V/3A, 9V/2.22A и 12V/1.67A).
− Максимальна потужність на виході кожного з роз'ємів USB-A: 22.5W (5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A (SCP), 12V/1.5A).
− Підтримка швидкої зарядки по протоколах PD, QC3.0, FCP, AFC через роз'єм Type-C і QC3.0, FCP, AFC, SCP через роз'єм USB-A.
− Загальна максимальна потужність на виході: 10W (5V/2A).
− Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, перезаряду, перерозряду, стрибків напруги і короткого замикання.
Повербанк HOCO J154 Victorious 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black відрізняється збалансованим поєднанням технологічності, ергономіки і візуальної естетики, відповідаючи вимогам динамічного ритму життя.
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Індикація | Дисплей |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC; SFC |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 143 × 70 × 16 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | J154 |
| Вага | 230 г |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Потужність | 22.5 W |
| Матеріал | ABS + PC |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!