Hoco
Новинка
HOCO J102 Cool figure — зовнішній акумулятор з ємністю 10000 мАг. Роз’єми USB Type-C та USB-A дають змогу заряджати два гаджета одночасно.
СТИЛЬНИЙ І МІЦНИЙ
Незважаючи на таку значну потужність, пауербанк виконаний у компактних габаритах. Важить 230 г. Корпус виготовлений із міцних матеріалів: ABS-пластику й полікарбонату. Вони добре захищають акумулятор від ударів, дрібних механічних ушкоджень.
ІНДИКАТОР ЗАРЯДУ
Щоб дізнатися поточний рівень заряду акумулятора, треба лише натиснути на кнопку. Повербанк відразу обчислить кількість енергії, що залишилася, і покаже це за допомогою LED-дисплею.
МУЛЬТИЗАХИСНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ
Зовнішній акумулятор HOCO J102 Cool figure має захист від короткого замикання, перезаряду, перепадів напруги тощо. Можна бути впевненими, що заряджання смартфона буде безпечним.
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | LED-дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | Дисплей |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 149 × 70 × 17 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | J102 Cool figure |
| Вага | 230 г |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Потужність | 12 W |
| Матеріал | ABS + PC |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Колір | Black |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!