Hoco
-5%
Новинка
HOCO Q3 Mayflower стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і роблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Визначити рівень заряду HOCO Q3 Mayflower допоможуть LED-індикатори. Активувати їх можна за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу підзарядити смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Портативна батарея може заряджати два пристрої одночасно. Підтримка технологій PD20W і QC3.0 дозволяє заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
Купити Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Mayflower PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Mayflower PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Mayflower PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | з LED індикатором |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 80 × 57 × 26 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | Q3 Mayflower |
| Вага | 179 г |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Потужність | 12 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!