Hoco
Новинка
HOCO J100 High-ranking — це легкий, тонкий зовнішній акумулятор, розроблений для комфортного заряджання гаджетів. Модель реалізована в стильному, мінімалістичному дизайні, вирізняється надійною збіркою та тривалим терміном служби.
ЗРУЧНИЙ І КОМПАКТНИЙ
Розміри пристрою можна порівняти з розмірами більшості моделей сучасних смартфонів. Його зручно носити з собою навіть у кишені та легко тримати в одній руці разом з телефоном. Корпус виготовлений із міцної комбінації ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату, що гарантує безпеку та захист внутрішніх компонентів при падіннях.
ЄМНІСТЬ 10 000 mAh
Літій-полімерний акумулятор відрізняється високою енергоефективністю та низьким рівнем саморозряду. Зовнішній акумулятор HOCO J100 High-ranking має номінальну місткість 10000mAh. Цього вистачить, щоб зарядити смартфон, навушники й смартгодинник. Контролювати рівень заряду акумулятора допоможуть LED-індикатори.
ЗАРЯДЖАЄ ДВА ПРИСТРОЇ ОДНОЧАСНО
Пристрій оснащений парою USB-портів для заряджання гаджетів. Одночасно можна підзарядити смартфон і бездротові навушники. Безпека та стабільність процесу заряджання забезпечується багаторівневою системою захисту й запатентованою технологією Intelligent Balance. У комплект до повербанка входить кабель micro-USB.
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | з LED індикатором |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 136 × 68 × 15 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | J100 High-ranking |
| Вага | 220 г |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Потужність | 12 W |
| Матеріал | ABS + PC |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Колір | White |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!