Hoco
-13%
Новинка
Power Bank Hoco J101A Astute — універсальний зовнішній акумулятор, який допоможе швидко зарядити більшість моделей сучасних гаджетів.
Портативна батарея має невеликі розміри та вагу, реалізована в практичному дизайні із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
Якісно зібраний корпус пристрою виготовлений з ударостійкого ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
На його лицьовій панелі знаходяться LED-індикатори, які активуються за допомогою кнопки, що розташована на бічній грані, і допоможуть контролювати рівень заряду вбудованої літій-полімерної батареї ємністю 20000mAh.
Зарядити повербанк допоможе роз'єм Micro-USB, сила струму на вході якого становить 2 А при напрузі 5 В, і роз'єм Type-C який здатний постачати живлення в обидві сторони з вхідною потужністю 18 Вт і 20 Вт. Також є пара USB портів з максимальною потужністю на виході 22.5 Вт.
Загальна сила вихідного струму — 3 А. Модель підтримує найпоширеніші протоколи швидкої зарядки, такі як: QC2.0/3.0, PD, FCP та AFC. Вага товару без пакування, кг: 0.45.
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для смартфонів та планшетів |
| Особливості | Швидка зарядка батареї |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0; Power Delivery 2.0 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 140 × 68 × 28 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | J101A Astute |
| Вага | 400 г |
| Ємність елемента живлення | 20000 mAh |
| Потужність | 22.5 W |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Колір | White |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!