Hoco
-28%
🔥 Хіт
HOCO J122A Respect 22.5W PD20W fully compatible power bank (20000mAh) Black — надійний пристрій від Hoco. Має світлодіодну індикацію рівня заряду і компактний дизайн, який ідеально поєднується з будь-яким гаджетом. Має вихідні порти USB Type-A та USB Type-C для швидкого заряджання до 22,5 Вт. Також є входи USB Type-C та Micro-USB.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
− Місткість 20000 мАг (74 Втч) забезпечить безліч зарядок;
− Підтримка швидкої зарядки до 22,5 Вт через USB-A та 20 Вт через Type-C;
− Безліч портів дозволяє заряджати три пристрої одночасно;
− Вбудований захист від перегріву та інших перешкод забезпечує безпечну зарядку;
− Стильний чорний дизайн та компактний розмір роблять його зручним для використання;
− Підходить для заряджання смартфонів, планшетів, навушників, фотоапаратів та інших пристроїв.
Купити Зовнішній акумулятор HOCO J122A Respect 22.5W+PD20W fully compatible power bank(20000mAh) Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор HOCO J122A Respect 22.5W+PD20W fully compatible power bank(20000mAh) Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор HOCO J122A Respect 22.5W+PD20W fully compatible power bank(20000mAh) Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | Fast Charge 22.5 W |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 145 × 72 × 30 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | J122A Respect |
| Вага | 403 г |
| Ємність елемента живлення | 20000 mAh |
| Потужність | 12 W |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!