Tigernu
Фірмовий міський рюкзак Tigernu T-B3259 з наявністю зовнішнього USB-порту для зарядки телефону або інших пристроїв.
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3259 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. В основному відділенні використовується оригінальна подвійна! блискавка, яка забезпечує розподіл критичного навантаження під час експлуатації рюкзака та захищає від потрапляння вологи в сиру погоду або під час дощу. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM, щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.
Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:
− подвійна блискавка з підвищеною міцністю та захистом від потрапляння вологи;
− зовнішній USB-роз'єм для зарядки пристроїв;
− кількість відділень: 5;
− потайна кишеня;
− матеріал — оксфорд.
Купити Рюкзак Tigernu T-B3259 15.6" Grey можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Рюкзак Tigernu T-B3259 15.6" Grey здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Рюкзак Tigernu T-B3259 15.6" Grey можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Tigernu |
| Гарантія | 12 |
| Модель | T-B3259 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Колір товару | Gray |
| Матеріал | Оксфорд |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | 47 × 30 × 16 мм см |
| Вага | 1 кг г |
| Об’єм | 20 л л |
| Бренд | Tigernu |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!