Tigernu
🚚 Безкоштовна доставка
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B9029 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15,6". Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — поліестер, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM, щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.
Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:
− унікальний стиль та дизайн;
− кріплення на ручку валізи;
− присутня кишеня антикрадій:
− матеріал — поліестер;
− відділення для ноутбука 15,6".
Купити Рюкзак Tigernu T-B9029 15.6" Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Рюкзак Tigernu T-B9029 15.6" Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Рюкзак Tigernu T-B9029 15.6" Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Tigernu |
| Гарантія | 12 |
| Модель | T-B9029 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Колір товару | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | 45 × 30.5 × 18 см |
| Вага | 1.2 кг г |
| Об’єм | 23 л л |
| Бренд | Tigernu |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!