Tigernu
🚚 Безкоштовна доставка
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3325 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. У рюкзаку є відсік для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів. Прогумована блискавка рюкзака запобіжить потраплянню вологи або води під час дощу.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання. У цьому рюкзаку є наявність кодового замка, прикріпленого до троса, що дає можливість пристебнути рюкзак, наприклад, до дорожньої сумки, у такий спосіб уберегти його від крадіжки.
Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM, щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.
Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:
− вбудований тросовий кодовий замок;
− у комплекті дощовик;
− кількість відділень: 4;
− потайна кишеня;
− кріплення на ручку валізи;
− матеріал — зносостійкий нейлон.
Купити Рюкзак Tigernu T-B3325 15.6" Grey можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Рюкзак Tigernu T-B3325 15.6" Grey здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Рюкзак Tigernu T-B3325 15.6" Grey можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Tigernu |
| Гарантія | 12 |
| Модель | T-B3325 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Колір товару | Gray |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | 45 × 28 × 16 мм см |
| Вага | 1.06 кг г |
| Об’єм | 24 л л |
| Бренд | Tigernu |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!