Tigernu
🚚 Безкоштовна доставка
Фірмовий рюкзак міський Tigernu T-B3361 USB з наявністю зовнішнього USB-порту для зарядки телефону або інших пристроїв.
Якісний і стильний рюкзак Tigernu T-B3361 USB призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. У рюкзаку є відсік для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використанням рюкзака кожен день, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виконаний з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів. Прогумована блискавка рюкзака запобігатиме потраплянню вологи або води під час дощу.
Всі елементи рюкзака Tigernu, несучі навантаження, додатково посилені, що дозволяє витримувати величезну вагу навіть при активному використанні. У цьому рюкзаку є наявність кодового замка прикріпленого до тросу, що дає змогу пристебнути рюкзак, наприклад, до дорожної сумки, тим самим уберегти його від крадіжки.
Спинка рюкзака Tigernu виконана із спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.
При виробництві рюкзаків Tigernu використовується тільки якісна фурнітура. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:
− вбудований тросовий кодовий замок;
− зовнішній USB-роз'єм для зарядки пристроїв;
− кількість відділень: 4;
− потайна кишеня;
− кріплення на ручку валізи.
Купити Рюкзак Tigernu T-B3361 15.6" Grey можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Рюкзак Tigernu T-B3361 15.6" Grey здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Рюкзак Tigernu T-B3361 15.6" Grey можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Tigernu |
| Гарантія | 12 |
| Модель | T-B3361 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Колір товару | Gray |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | 44 × 30 × 16 мм см |
| Вага | 1 кг г |
| Об’єм | 20 л л |
| Бренд | Tigernu |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!