Tigernu
🚚 Безкоштовна доставка
Tigernu T-B3906B — це кулестійкий з захисною пластиною (18 шарів) рюкзак, що поєднує в собі безпеку, функціональність та зручність. Створений спеціально для міських потреб, він втілює в собі сучасний дизайн і практичність.
МІЦНІСТЬ Й КОНСТРУКЦІЯ
Рюкзак виготовлений з високоякісного водонепроникного матеріалу – нейлон. Цей матеріал поєднує в собі не лише водостійкість, а й стійкість до порізів та розривів.
Всі елементи рюкзака, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати більшу вагу навіть у разі активного користування.
Також однією з головною особливістю рюкзака є наявність високоміцної захисної пластини в середині відділення.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ
Рюкзак вміщує в собі велике основне відділення, відсік для ноутбука 15,6" та безліч кишень й органайзерів по всій конструкції.
СПИНКА РЮКЗАКА
Спинка цього рюкзака має ортопедичні властивості, що допомагають впоратися з болями в спині та дискомфорту. Ця властивість забезпечує підтримку хребта та попереку, а її контурний дизайн сприяє формуванню здорової постави, підтримуючи природний вигин хребта. Незалежно від того, чи носите ви важкі речі, чи просто подорожуєте місцевими пейзажами, ортопедична спинка невтомно працює, щоб рівномірно розподілити вагу, зменшуючи навантаженню на нижню частину спини та плечей.
ВИРОБНИЦТВО
Під час виробництва рюкзаків Tigernu, використовують тільки якісні матеріали та в купі з нанесеними елементами та знаками на різних частинах наплічника гарантують захист власної марки від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:
− RFID захист в кишені антикрадій;
− зовнішній USB роз'єм для зарядки пристроїв;
− відсік для ноутбука або планшета: до 15,6";
− кількість відділень: 2;
− кількість відсіків, кишень та органайзерів: 16.
Купити Рюкзак Tigernu T-B3906B 15.6" Army Green можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Рюкзак Tigernu T-B3906B 15.6" Army Green здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Рюкзак Tigernu T-B3906B 15.6" Army Green можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Tigernu |
| Гарантія | 12 |
| Модель | T-B3906B |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Колір товару | Army-Green |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | 47 × 31 × 15 мм см |
| Вага | 1.2 кг г |
| Об’єм | 24 л л |
| Бренд | Tigernu |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!