Tigernu
🚚 Безкоштовна доставка
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3655 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. У рюкзаку є відсік для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця що робить приємним використанням рюкзака кожен день, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виконаний з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu несучі навантаження додатково посилені, що дозволяє витримувати величезний вага навіть при активному використанні. У цьому рюкзаку є вбудований кодовий замок.
Спинка рюкзака Tigernu виконана із спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.
При виробництві рюкзаків Tigernu використовується тільки якісна фурнітура. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:
− має відділ зі спеціальною підкладкою з захистом від зчитування персональних даних кредитних карт і документів;
− вбудований кодовий замок;
− зовнішній USB-роз'єм для зарядки пристроїв;
− кількість відділень: 5;
− потайну кишеню;
− кріплення на ручку валізи;
− матеріал — зносостійкий нейлон.
Купити Рюкзак Tigernu T-B3655 15.6" Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Рюкзак Tigernu T-B3655 15.6" Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Рюкзак Tigernu T-B3655 15.6" Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Tigernu |
| Гарантія | 12 |
| Модель | T-B3655 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Колір товару | Gray |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | 45 × 30 × 15 см см |
| Вага | 1.1 кг г |
| Об’єм | 18 л л |
| Бренд | Tigernu |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!