Мережевий фільтр-подовжувач Aspor A503 Auto Max (5USB/3.4A/2м)- білий
Код товару: 31033
1 переглядів сьогодні
В наявності
Знижка діє ще:
0 днів
00 годин
00 хвилин
Гарантія
6 місяців
Країна-виробник товару
Китай
Офіційна гарантія
Гарантована якість
Повернення 14 днів
Відправка 1-2 робочі дні
Фільтр-подовжувач бренду Aspor, модель A503, колір білий. Пристрій для живлення та заряджання будь-якого електронного приладу, який має вилку будь-якого стандарту та вихід або можливість підключення зовнішнього кабелю до USB-порту. На фільтрі-подовжувачі 5 портів і відповідно можливість одночасної зарядки 5 гаджетів. Дуже зручний пристрій для роботи в офісі чи вдома. Ви можете задіяти одночасно 3 розетки та підключити 5 девайсів. Фільтр забезпечує мобільність підключених гаджетів у радіусі 2 м, оснащений захистом від стрибків напруги та коротких замикань. На корпусі розташований індикатор Корпус, виготовлений з високоякісного пластику, витримує високі температури, ударостійкий. Особливості: 3 розетки+5 портів USB, довжина кабелю 2 м, пропускна здатність 3,4 А, вхідна напруга 220 V, сумарна потужність всіх підключених пристроїв не повинна перевищувати 2500 Ватт, перемикач ON/OFF, вбудований багатоступінчастий захист від перенапруги
Бренд Aspor
Гарантія 6 місяців
Інтерфейси 5USB
Країна-виробник товару Китай
Колір білий
Тип товару мережевий подовжувач
Вихідна потужність 32 Вт