Мережевий фільтр-подовжувач Aspor A503 Auto Max (5USB/3.4A/2м)- чорний
Код товару: 31053
1 переглядів сьогодні
В наявності
Знижка діє ще:
0 днів
00 годин
00 хвилин
Гарантія
6 місяців
Країна-виробник товару
Китай
Офіційна гарантія
Гарантована якість
Повернення 14 днів
Відправка 1-2 робочі дні
Фільтр-подовжувач бренду Aspor, модель A503, колір чорний. Пристрій для живлення та заряджання будь-якого електронного приладу, який має вилку будь-якого стандарту та вихід або можливість підключення зовнішнього кабелю до USB-порту. На фільтрі-подовжувачі 5 портів і відповідно можливість одночасної зарядки 5 гаджетів. Дуже зручний пристрій для роботи в офісі чи вдома. Ви можете задіяти одночасно 3 розетки та підключити 5 девайсів. Фільтр забезпечує мобільність підключених гаджетів у радіусі 2 м, оснащений захистом від стрибків напруги та коротких замикань. На корпусі розташований індикатор Корпус, виготовлений з високоякісного пластику, витримує високі температури, ударостійкий. Особливості: 3 розетки+5 портів USB, довжина кабелю 2 м, пропускна здатність 3,4 А, вхідна напруга 220 V, сумарна потужність всіх підключених пристроїв не повинна перевищувати 2500 Ватт, перемикач ON/OFF, вбудований багатоступінчастий захист від перенапруги
Бренд Aspor
Гарантія 6 місяців
Інтерфейси 5USB
Країна-виробник товару Китай
Колір чорний
Тип товару мережевий подовжувач
Вихідна потужність 32 Вт
Матеріал пластик, метал
Бренд Aspor
Умови доставки
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Способи оплати
  • Оплата карткою онлайн (Visa, Mastercard)
  • Apple Pay, Google Pay
  • Банківський переказ
  • Післяплата при отриманні
Повернення та обмін
Детальніше про доставку
Залишіть ваш відгук
Поділіться своїм досвідом використання товару
Максимальний розмір кожного файлу: 5 MB
🔒 Увійдіть щоб залишити відгук. Увійти
📝
Поки що немає відгуків
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
Схожі товари
Мережевий зарядний пристрій Aspor A818 Plus 2.4A iQ + USB кабель Lightning- білий Мережевий зарядний пристрій Aspor A818 Plus 2.4A iQ + USB кабель Lightning- білий -26% -26%
Мережевий зарядний пристрій Aspor A818 Plus 2.4A iQ + USB кабель Lightning- білий
Автомобільний зарядний пристрій Aspor A901 (QC3.0/18W) LED + USB кабель Micro- білий
Мережевий зарядний пристрій Aspor A826 PD (20W/USB/Type-C) + кабель Type-C – Type-C- білий
Мережевий зарядний пристрій Aspor A839 45W PD QC (UCB C+A) 2в1 Type-C + Type-C- білий