Borofone
Новинка
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black забезпечує швидкий і стабільний заряд. У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання.
Аксесуар має два USB-порти, які підтримують технології Quick Charge 3.0 та PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна потужність порту USB-A становить 18 W, а Type-C — 65 W.
Аксесуар може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги. Модель виготовлена з високоякісного пластику і має досить компактні розміри.
Купити Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Гарантія | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Transparent-Black |
| Вихідна потужність | 83 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вага | 21 г |
| Вихідний струм | 5 A |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Модель | BZ20A |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!