Borofone
Новинка
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ28A Trophie виготовлений із вогнестійкого полікарбонату та оснащений портом USB-А потужністю 18 W та портом USB-С потужністю 30 W, які забезпечують швидку зарядку з підтримкою різних протоколів, включаючи PD, PPS, QC3.0, QC2.0, FCP, AFC та інші. Якісні контакти забезпечують надійне з’єднання та гарантують ефективну та безпечну зарядку ваших девайсів. Дизайн пристрою доповнюється елегантним RGB-підсвічуванням, роблячи його використання зручним у темряві.
Купити Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ28A Trophie PD30W+QC3.0 car charger Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ28A Trophie PD30W+QC3.0 car charger Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ28A Trophie PD30W+QC3.0 car charger Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Гарантія | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | RGB-підсвічування |
| Колір | Black |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вага | 20 г |
| Вихідний струм | 3 A |
| Швидка зарядка | Power Delivery 30 W; PPS; Quick Charge 2.0/3.0; AFC; FCP |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Модель | BZ28A Trophie |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!