Borofone
-13%
Новинка
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set — класичний мережевий зарядний пристрій з одним вихідним портом формату USB-A та кабелем Micro-USB.
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA20A має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю. При використанні кабелю з комплекту можна заряджати пристрої з роз'ємом Micro-USB.
1. Вхідна напруга / сила струму: 240V / 0.3A.
2. Вихідна напруга / сила струму: 5V / 2.1A Макс.
3. Вилка євро-стандарту.
4. Матеріал: вогнетривкий матеріал ABS + PC.
5. Декілька рівнів захисту, інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема, захист від коливань напруги.
6. Розміри: 79 * 38 * 24мм. Вага комплекту становить 28 грам.
7. Чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів та інших ґаджетів, які не потребують вищої вихідної напруги (смарт-годинники, електронні читалки тощо).
Купити Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Micro) 10.5W Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Micro) 10.5W Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Micro) 10.5W Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Гарантія | 24 |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | MicroUSB |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Матеріал | ABS + PC |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вага | 28 г |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | BA20A Sharp single port |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!