Borofone
-13%
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC61 Ocean 45W(1A1C) car BT FM transmitter Black ─ це потужний адаптер, який оснащений трьома незалежними портами USB, два з яких з підтримкою швидкої зарядки.
Модель допоможе з комфортом відтворювати музику зі смартфона та відповідати на дзвінки через акустичну систему автомобіля без будь-яких проводів, завдяки вбудованому Bluetooth V5.4 та мікрофону. Аксесуар виготовлений із якісного пластику, виконаний у стильному дизайні.
Модель оснащена зручно розташованою кнопкою для прийому вхідних дзвінків, зручним круглим регулятором для налаштування FM-станцій, а також має різнокольорове підсвічування та відображає поточну частоту FM, роз'ємом Type-C, двома USB-портами та підтримкою USB до 32 Gb.
Модель оснащена функцією швидкої зарядки, дозволяє заряджати відразу два гаджети, один із USB-портів підтримує програвання з флеш-накопичувачів. Загальна сила струму становить 3 А потужність виходу Type-C ─ 30 Вт.
ОСОБЛИВОСТІ
− програє музику з мобільного телефону або USB-накопичувача;
− встановлена версія Bluetooth 5.4;
− заряджає до 2 пристроїв одночасно;
− потужність зарядки до 30 Вт;
− якісні матеріали забезпечать тривалий термін експлуатації;
− має стильне підсвічування;
− вбудований захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву.
Купити АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC61 Ocean 45W(1A1C) car BT FM transmitter Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC61 Ocean 45W(1A1C) car BT FM transmitter Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC61 Ocean 45W(1A1C) car BT FM transmitter Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Гарантія | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Колір | Black |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Вага | 41 г |
| Вихідний струм | 3 A |
| Швидка зарядка | Power Delivery 30 W |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Модель | BC61 |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!