Hoco
-2%
Новинка
Мережевий зарядний пристрій HOCO N63 Gentle PD30W+QC3.0 charger (EU) Black ─ це компактний, зручний, елегантний, інноваційний та стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів . Цей зарядний пристрій має 1 USB (USB QC3.0) і 1 Type -C (USB Type -C PD3.0), обидва порти підтримують технологію швидкої зарядки і допоможуть швидко заряджати різні девайси, а максимальна вихідна потужність зарядки USB-A роз'єму становить 18 Вт, а USB-C — 30 Вт.
Цей зарядний пристрій підтримує сучасні стандарти швидкого заряджання — Quick Charge 3.0, Power Delivery 30W та інші стандарти, завдяки яким процес відновлення заряду аксесуарів прискорюється в кілька разів .
Зарядка HOCO N63 Gentle PD30W+QC3.0 charger (EU) Black має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати два пристрої для зарядки без будь-яких труднощів.
Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень .
Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В .
Зарядний пристрій HOCO N63 Gentle PD30W+QC3.0 charger (EU) Black ─ стане чудовим рішенням для зарядки пристроїв, а невелика вага в 60 грам дозволяє брати його із собою куди завгодно.
Купити Мережевий зарядний пристрій HOCO N63 Gentle PD30W+QC3.0 charger (EU) Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій HOCO N63 Gentle PD30W+QC3.0 charger (EU) Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій HOCO N63 Gentle PD30W+QC3.0 charger (EU) Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 24 |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вага | 60 г |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Модель | N63 Gentle |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!