Civivi
Новинка
🚚 Безкоштовна доставка

Популярність ножа Civivi Elementum надихнула бренд на створення аналога з фіксованим клинком. Він має ідентичний дизайн, розроблений з упором на зручність та універсальність, тому модель можна використовувати не лише в тактичних цілях, а й під час активного відпочинку.
Основну увагу приковує до себе клинок drop point кольору вороного крила. Матеріал леза — інструментальна сталь D2 з високим вмістом хрому, тому марка не боїться тривалого впливу води та протистоїть окисленню у разі контакту з хімічними речовинами. Обробка клинка stonewash усуває блиск металу, матуючи дрібні подряпини, які можуть з'явитися під час роботи з інструментом.
Повна довжина ножа сягає 215.3 мм, серед яких 101 мм припадає на клинок. У конструкції передбачено рифлений упор під великий палець та захисна гарда.
Плашки на руківʼї виготовлені з шорсткого склотекстоліту G10. Це гідрофобний композит, який зберігає форму у разі температурних коливань і не тріскається при ударних навантаженнях. У хвості руківʼя закріплено паракорд. Вага моделі дорівнює 138.5 грамам.
До набору з ножем входять піхви з Т-подібним затискачем, що спроєктований ножовим майстром Бобом Терзуола. Піхви виготовлені з кайдекса — акрил-полівінілхлоридного матеріалу з високою термопластичністю та здатністю відштовхувати вологу. У піхвах передбачено наскрізний отвір для зливу надлишку води.
Купити Ніж фіксований тактичний Civivi Elementum, (10.1 см) D2 / G10 чорний можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ніж фіксований тактичний Civivi Elementum, (10.1 см) D2 / G10 чорний здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ніж фіксований тактичний Civivi Elementum, (10.1 см) D2 / G10 чорний можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | нескладаний |
| Довжина клинка | 101 мм |
| Довжина | 215.3 мм |
| Вид | туристичний , мисливський , рибальський |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Вага | 138.5 г |
| Тип заточення | прямий |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Чохол / піхви | Є |
| Колір рукоятки | чорний |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Марка сталі | D2 |
| Бренд | Civivi |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!