ACEFAST
-11%
Новинка
Більшість сучасних повербанків мають опцію бездротового заряджання, коли конект між девайсом та джерелом живлення відбувається за допомогою технології Qі. Саме таким є зовнішній акумулятор ACEFAST M10-10000 PD30W magnetic wireless charging power bank with cable Black. Це достатньо місткий акумулятор, оснащений технологіями швидкої та безпечної зарядки. Пристрій універсальний: окрім бездротового живлення, він може забезпечити передачу енергії через кабель Type-C на потужності у 30 Вт.
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ
Дизайн портативної батареї — доволі лаконічний і сучасний. Корпус виготовлений з ABS-пластику та полікарбонату, що захищають пристрій від механічних пошкоджень. Ємності в 10000mAh достатнього для обслуговування одразу декількох гаджетів. Процес заряджання достатньо простий: треба прикласти девайс до контактної поверхні або підключити його через порт USB Type-C. Передача енергії автоматично налаштовується під конкретний гаджет, тому користувачу не треба самому обирати кращі параметри для живлення.
Виробники заявляють про підтримку сучасних протоколів швидкої зарядки: PD, QC, QI. Ефект магнітної фіксації передбачається при заряджанні девайсів, що підтримують технологію MagSafe, яка є у 12-й і більш сучасних серіях iPhone. Всі інші смартфони, що підтримують бездротове заряджання, живитимуться без фіксації на пауербанку. Для них рекомендується використовувати фірмові чохли з магнітними вставками.
ПЕРЕВАГИ
Контролювати процес заряджання можна через вбудовані індикатори, де є дані про залишок заряду. Також система оперативно реагує на загрозливі фактори: відключає прилад при перепадах напруги чи коротких замиканнях.
Головні переваги гаджета:
— можливість використання як на сучасних моделях с технологією MagSafe, так і на застарілих смартфонах;
— додаткова можливість заряджання через кабель;
— функціонування в режимі Power Delivery;
— наявність протоколів швидкої передачі енергії PD, QC, QI;
— гарантія безпечної роботи повербанка завдяки вбудованим датчикам;
— компактна ергономіка приладу, що полегшує транспортування.
Купити Зовнішній акумулятор ACEFAST M10-10000 PD30W magnetic wireless charging power bank with cable Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор ACEFAST M10-10000 PD30W magnetic wireless charging power bank with cable Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор ACEFAST M10-10000 PD30W magnetic wireless charging power bank with cable Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 24 |
| Комплект | Зарядний пристрій; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | MagSafe 7.5W(Max) |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Функції зарядки | Quick Charge; Power Delivery; Qi |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 105 × 67.2 × 20 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | M10 |
| Вага | 215 г |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Підтримка MagSafe | Так |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!