ACEFAST
Новинка
Зовнішній акумулятор ACEFAST M31 має ємність 10000 мАг, 3 USB виходи з підтримкою стандарту швидкої зарядки QC 3.0/PD та підтримку функції бездротової зарядки QI для сумісних пристроїв.
Повербанк забезпечує вихідну потужність 5W / 7.5W / 10W / 15W, що дозволяє заряджати сумісні смартфони значно швидше. Ємності 10000 мАг вистачить для трьох повних зарядок смартфона.
Сумісність ACEFAST M31: смартфони, планшети, фотоапарати, електронні книжки, смарт-годинники, TWS-гарнітури тощо. Для заряджання шляхом бездротового підключення ґаджет має підтримувати стандарт QI.
Корпус виготовлений з якісного вогнестійкого пластику (PC). Надійна збірка забезпечить тривалу експлуатацію повербанка, навіть при інтенсивному використанні в екстримальних умовах.
Розміри всього 107.3 х 68.8 х 16.7 мм, вага 196 грами — чудовий вибір для використання з собою як у подорожах, так і в повсякденному житті, адже батарея ґаджета може сісти в незручний момент, коли пошук розетки буде неможливим або не буде вільного часу для цього.
На корпусі є зручний LED-індикатор, що відображає рівень заряду.
Купити Зовнішній акумулятор ACEFAST M31-10000 22.5W magnetic fast charging power bank with cable Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор ACEFAST M31-10000 22.5W magnetic fast charging power bank with cable Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор ACEFAST M31-10000 22.5W magnetic fast charging power bank with cable Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 24 |
| Комплект | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Підтримка бездротової зарядки |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 107.3 × 68.8 × 16.7 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | M31 |
| Матеріал корпусу | PC |
| Вага | 196 г |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Підтримка MagSafe | Так |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!